Laserové operace očí | Oční klinika Zlín

Jako jediné v ČR naše pracoviště používá k laserovým korekcím nejmodernější laser MEL 90 od německé společnosti Carl Zeiss Meditec AG.

Náš laser

Naše pracoviště jako jediné v ČR používá k laserovým korekcím nejmodernější laser MEL 90 od renomované německé společnosti Carl Zeiss Meditec AG, oprávněně považovaný za světovou technologickou špičku.

 

Proč zvolit MEL 90 XD LASIK Triple - A?

  • Nejrychlejší – 1 dioptrii odstraní za neuvěřitelné 1,3 sekundy (vyšší komfort pro pacienta, větší přesnost výsledku, rychlejší hojení, rychlejší návrat zrakové ostrosti).
  • Maximálně šetřící rohovkovou tkáň (lze bezpečně odstranit více dioptrií).
  • Umožňuje odstranění jak nízkých tak i vysokých dioptrií ve špičkové kvalitě.
  • Pohotový eye tracking system - sleduje při zákroku oko 1050x za sekundu - reakční doba laseru je 2-4 milisekundy (i u neklidného pacienta přináší precizní výsledek).
  • Bezbolestný, maximální bezpečnost.
  • CCA+ udržuje nad okem po celou dobu zákroku optimální a hlavně stabilní atmosférické podmínky.
  • V kombinaci s CRS-Masterem umožňuje provedení jak konvenčního tak i kastomizovaného (na míru šitého) laserového zákroku při vyšších stupních rohovkových aberací, tedy vysoce individuální dozování zákroku.

 

Další vybavení:

CRS Master od firmy Zeiss

Přístrojové vybavení sloužící k provádění wavefront analýzy a plánovaní kastomizovaných (na míru šitých) zákroků.

Pentacam

Součástí dokonalé předoperační diagnostiky je i přístroj sloužící k optické pachymetrii (měření tloušťky pacientovy rohovky). Tloušťka rohovky je klíčová pro výběr správné operační metody (LASIK a SBK-LASIK vs. Epi-LASIK a PRK). Přístroj pracuje na principu rotující Scheimpflugovy kamery.

Atlas Corneal Topography Systém od firmy Zeiss

Další rohovkový topograf, tentokráte pracující na principu placido disk. Taktéž slouží k diagnostice rohovkových abnormalit a k měření tloušťky rohovky.

IOL Master firmy Zeiss

Tento přístroj používáme k měření axiální délky oka, jelikož zvláště u vysokých vad může docházet k dalšímu růstu oka a tedy k nárůstu počtu dioptrií.

Kromě těchto technologií naše klinika disponuje pupilometrem, OCT, počítačovým perimetrem, endotelovým mikroskopem a dalšími.

Dotaz/Konzultace

Jméno:
Město:
Věk*:
Příjmení*:
Telefon:
E-mail*:

Oční vady:

Krátkozrakost
Dalekozrakost
Brýle na čtení
Jsem po operaci očí
Vetchozrakost
Astigmatismus
Šedý zákal
Tupozrakost
Léčím se se sítnicí
Jsem po úrazu oka

Poznámky:

Souhlas se zpracováním osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře výslovně souhlasím se zpracováním mých osobních a kontaktních údajů a s jejich využitím pro zasílání obchodních a reklamních sdělení Oční kliniky Zlín (Z.O.C. SE). Tento souhlas mohu kdykoliv písemně odvolat.